Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Výhody:

Aktuálne novinky

Aktuálne bonusy

Internetové stávkové kancelárie

Dalšie stávkové kancelárie

Vysvetlenie pojmov

Užitočné odkazy

100% CASHBACK S MAJSTROVSTVAMI SVETA!

( 10.06.2014 ) OddsRing.com - Podajte svoju prvú stávku na akýkoľvek zápas majstrovstiev sveta vo futbale v Brazílii, a ak vám nevyjde, vsadenú čiastku vám vrátime až do výšky 25 €. Akonáhle bude Vaša stávka vyhodnotená, zašlite nám jej ID spolu s promo kódom Brazílie2014 na info-cz@oddsring.com. Cashback potom bude do 24 hodín pripísaný. Pred výberom je potrebné hodnotu bonusu pretočiť 5x na stávkach s minimálnym kurzom 1.5 (platí pre sólo stávky aj pre jednotlivé stávky na AKO tikete). Registrujte sa práve TU a tipujte zadarmo!


Stávka bez rizika na MS

( 16.05.2014 ) Tipsport - Sú tu MS v hokeji a to je skvelá príležitosť ako začať tipovať Navyše u nás to môžeš skúsiť úplne bez rizika! Pripravili sme totiž akciu práve pre Teba! Ak si ešte váhal, teraz je tá správna chvíľa! Ak sa zaregistruješ, získavaš možnosť počas MS každý deň na stávku LIVE bez rizika až do výšky 20 €! A to vždy na prvý tiket LIVE podaný na zápasy MS v hokeji či už ako sólo tip alebo aj ako kombinovanú stávku. Neváhaj a zaregistruj sa hneď aby si neprepásol šancu tipovať bez rizika! ZAREGISTRUJ SA A TIPUJ LIVE! Nemôžeš prehrať!


Nový bonus u unibetu!

( 29.03.2014 ) Nový bonus na športové stávky u Unibet.com - 50% bezriziková stávka do 1500 Sk. Inými slovami - ak vaše 1. stávka bude nevýherné, získate 50% späť až do 1500 Sk.


Servis: Pridaj k obľúbeným | Vytlač stránku | Mapa webu