Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Výhody:

Aktuálne novinky

Aktuálne bonusy

Internetové stávkové kancelárie

Dalšie stávkové kancelárie

Vysvetlenie pojmov

Užitočné odkazy

Stávková kancelária bet365.com

Bet365.com je zavedenou britskou stávkovou kanceláriou, ktorá má už viac než 2 milióny klientov a pôsobí v 140 zemiach. Práve to je zárukou spoľahlivosti. Stránky sú samozrejme v slovenskom jazyku.

V súčasnej dobe si môžete otvoriť účet u tejto stávkovej kancelárie v mnohých menách vrátane českej koruny. Minimálna stávka na jednu príležitosť je len 20 centov.

V súčasnej dobe je Bet365.com považovaná za stávkovú kanceláriu s najširšou ponukou živých stávok na svete. Každý deň si môžete staviť naživo na niekoľko sto zápasov. Bet365.com ponúka bezkonkurenčne najvyššiu ponuku videostreamov zo športových súbojov. Na rozdiel od iných streamov sa prenosy, ktoré môžu sledovať len registrovaní zákazníci Bet365.com, sa tieto videá nikdy netrhajú, nezastavujú a ich prenos je plynulý. Často sú prenosy aj doplnené komentárom.

Prakticky na všetky zápasy, ktoré prinášajú iné stávkové kancelárie naživo, si môžete staviť aj u Bet365.com. Táto stávkovka je istota.

Prostredníctvom videa je možné na Bet365.com sledovať napríklad všetky zápasy španielskej, talianskej, francúzskej najvyššej futbalovej súťaže, rovnako tak lukratívne zápasy škótskej, polskej, tureckej, rakúskej a napríklad argentínskej ligy. Ďalej tu môžete sledovať stretnutia ruskej hokejovej KHL, radu medzinárodných hokejových stretnutí, nemeckej hádzanárskej ligy, množstvo tenisových turnajov od turnajov Masters až po menšie challengery. Nechýbajú ani videá zo zaujímavých zápasov v stolnom tenise, basketbale, hádzanej či volejbale.

Pokiaľ sa zaregistrujete a učiníte vklad na Bet365.com, záskate ako bonus až 60€. Táto stávkovka si neberie žiadne “sprepitné” pri vklade či výbere kartou. Všetky peniaze dostávate v plnej výške. Vklady sa objavia na vašom hráčskom účte okamžite, výbery do niekoľkých dní.

Na váš účet môžete vkladať peniaze bankovým prevodom, platobnými kartami či niekoľkými druhmi internetových peňaženiek. Vklady sú zdarma (platíte len poplatky banke pri prevode), s nízkymi minimálnymi limitmi. Pri bankovom prevode je minimálny vklad stanovený na 200€, zatiaľčo pri vklade kartou Visa, Maestro či MasterCard môžete vložiť napríklad len 5 €. Vyberať peniaze môžete rovnakým spôsobom, ako pri vklade. Pri výbere bankovým prevodom máte zdarma jeden výber v mesiaci, pri výbere kartou alebo do internetovej peňaženky máte neobmedzené množstvo mesačne zdarma. Minimálne výbery sú opäť mierne, pri bankovom prevode môžete vybrať najmenej 125€, inými metódami ešte menej.

Výhody stávkovej kancelárie bet365.com

  • Ponuka bonusu
  • Vklady kartou, prevodom, alebo internetovou peňaženkou
  • Široká ponuka kurzov
  • Možnosti nízkých vkladov pri platbe kartou, či cez Moneybookers

Nevýhody stávkovej kancelárie bet365.com

  • Chýba zákaznícka podpora v slovenčine
  • Len jeden výber prevodom mesačne zadarmo
  • Vysoký limit pre výber prevodom

Bonusy stávkovej kancelárie bet365.com

Stávková kancelária Vám k prvému vkladu pridá automaticky 100% bonus až do výšky 100 eur (prípadne rovnaký ekvivalent v inej mene). Bonus a vklad však musíte samozrejme pred výberom pretočiť s kurzom 1,5.

Ako sa zaregistrovať a získať bonus?

Kliknite nižšie na odkaz Chcem stávkovať u bet365.com, zaregistrujte sa, vyberte spôsob platby a následne vložte peniaze na Váš stávkarský úcet. Stávková kancelária Vám pripíše bonus 100 % z prvého vkladu až do výšky 100 eur.

Chcem vsázať u bet365.com a získať bonus!


Servis: Pridaj k obľúbeným | Vytlač stránku | Mapa webu