Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Výhody:

Aktuálne novinky

Aktuálne bonusy

Internetové stávkové kancelárie

Dalšie stávkové kancelárie

Vysvetlenie pojmov

Užitočné odkazy

1. Zaregistrujte sa
2. Preveďte peniaze
3. Tipujte, aby ste vyhrali

Ako sa vkládajú peniaze na účet?

Spôsobov, ako vložit peniaze na váš bankový účet, je skutočne veľa. Nemusíte z toho mať obavy. Tým najpoužívanejším spôsobom je vklad klasickým bankovým prevodom. Po registrácií si v užívateľskej sekcií na svojom stávkarskom účte nájdete sekciu „vklad“, kde bude uvedené číslo bankového účtu, kam máte peniaze poslať, i variabilný, prípadne špecifický symbol, pod ktorým má byť prevod uskutečnený.

Ďaľšou možnosťou je vložiť peniaze na účet prostredníctvom elektronickej bankovej karty. Informujte sa vo svojej banke na túto možnosť. Nie všetky karty túto operáciu umožňujú. Za takýto vklad si naviac stávková kancelária účtuje spravidla menší poplatok.

Ďaľším zpôsobom je vklad pomocou internetovej penaženky. Doporučujeme vám moneybookers.com. Na tejto adrese sa zaregistrujete, vytvoríte si tu účet a bankovým prevodom si tu prevediete peniaze. Dôležité je, aby ste ako na monebookers.com tak pri registrácií do danej stávkovej kancelárie uviedli rovnakú emailovú adresu. Tak predídete komplikáciám. Keď uvediete túto adresu inú, musíte požiadať emailom o pripísanie peňazí slovenského zástupcu firmy.

Peniaze z Moneybookers.com môžete okrem vkladu na svoj stávkarský účet používať na platenie v rôznych internetových obchodoch. U Bwinu či Jetbullu môžete využiť i platbu eBankou a v pracovné dni od 8 do 16 hodín sú vám vklady pripísané na účet do niekoľkých minút po odoslaní!

Ak nedôverujete internetovému bankovníctvu, vyberte si stávkovú kanceláriu s pobočkami na slovensku. Napríklad u Tipsport.sk si svoj stávkový účet môžete nabiť na každej z mnohých pobočiek.

1. Zaregistrujte sa | 2. Preveďte peniaze | 3. Tipujte, aby ste vyhrali

Servis: Pridaj k obľúbeným | Vytlač stránku | Mapa webu

Zněm svůj život. Začít můžeš v našem kasinu. Tady stres a nudu neznáme. K výhře využij třeba skvělé poker freerolly.
Díky internetu je tu online texas holdem poker a herny online poker. Můžete zde hrát texas holdem poker turnaj i online holdem poker zdarma. Vyzkoušejte online poker také, texas holdem poker vás pohltí.