Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Výhody:

Aktuálne novinky

Aktuálne bonusy

Internetové stávkové kancelárie

Dalšie stávkové kancelárie

Vysvetlenie pojmov

Užitočné odkazy

Stávková kancelária Pinnaclesports.com

Pinnacle Sports Ice Hockey odds Pinnacle Sports nie ja na Slovensku príliš známou stávkovou kanceláriou. Vo svete však patrí medzi špičku. Jej ponuka stávok je snáď najširšia a kurzy vypisuje čo najskôr. Pôsobí viac ako v stovke krajín po celom svete. Sídlo je na ostrove Curacao, druhom najväčšom ostrove Holandských Antíl, ktorý je ako taký súčasťou Holandského kráľovstva.

V súčasnej dobe si môžete účet u tejto stávkovej kancelárie založiť v eurách, librách, dolároch, českých korunách a ďalších menách.

Ponuka zápasov je pri tejto stávkovej kancelárií veľmi široká. Okrem tradičných športov ako hokej, futbal, basketbal či tenis môžete staviť na vodné pólo, dostihy, rugby a ďalšie športy. V ponuke nájdete napríklad aj nižšie české ligy. Táto stávková kancelária vypisuje hromadu kurzov čo najskôr akoje to možné. Taktiež ponúka najlepšie kurzy snáď spomedzi všetkých kancelárií.

Peniaze si na svoj účet môžete vložiť bankovým prevodom, platobnými kartami alebo niekoľkými druhmi internetových peňaženiek. Vklady sú zadarmo (platíte iba poplatky za bankový prevod svojej banke). Čo sa výberov týka, jeden do mesiaca je taktiež zadarmo, za ďalšie si už ale platíte. Pokiaľ si účet otvoríte v eurách, odporúčame Vám vložiť peniaze prevodom alebo internetovou peňaženkou. Pri týchto alternatívach je minimálna vložená suma vo výške 7 eur, pri vklade prostredníctvom platobnej karty je to až 40 eur. Pri výbere je minimum 7 eur, ak však vyberáte po druhý- a ďalšíkrát v mesiaci, platíte poplatok 20 eur pri výbere bankovým prevodom a 15 eur pri výbere internetovou peňaženkou.

Výhody stávkovej kancelárie Pinnaclesports.com

  • Vysoké kurzy, naviac bez limitov na stávku
  • Vklady kartou, prevodom alebo internetovou peňaženkou
  • Široká ponuka kurzov
  • Rýchlosť zákaznickej podpory
  • Rýchlosť výberov

Nevýhody stávkovej kancelárie Pinnaclesports.com

  • Chýba zákaznícka podpora v slovenčine
  • Stránky nie sú v slovenčine
  • Obmedzenie pri AKO stávkach na iné než hlavné súťaže
  • Vysoké poplatky pri viacerých výberoch v mesiaci

Bonusy stávkovej kancelárie Pinnaclesports.com

Pinnacle Sports v túto chvílu neponúka žiadny bonus pre nových ani trvalých zákazníkov.

Ako sa zaregistrovať?

Kliknite nižšie na odkaz Chcem vsádzať na Pinnaclesports a získať bonus, zaregistrujte sa, vyberte spôsob platby a následne vložte peniaze v požadovanom množstve.

Chcem vsádzať na Pinnacle Sports!


Servis: Pridaj k obľúbeným | Vytlač stránku | Mapa webu