Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Výhody:

Aktuálne novinky

Aktuálne bonusy

Internetové stávkové kancelárie

Dalšie stávkové kancelárie

Vysvetlenie pojmov

Užitočné odkazy

Stávková kancelária OddsRing.com

OddsRing
OddsRing je stávkovou spoločnosťou, ktorá vďaka viac ako päťročnej skúsenosti ponúka vysokú úroveň svojich služieb. Podobne ako väčšina ostatných subjektov je regulovaná úradmi na Malte, odkiaľ pochádza aj licencia. Snahou tejto spoločnosti, ktorá prevádzkuje webové stránky taktiež v českom jazyku, je uspokojiť aj tých najnáročnějších hráčov, čo sa odráža na širokej ponuke športových príležitostí a hodnotách samotných kurzov. K dispozícii je rovnako široká škála platobných možností a profesionálny zákaznický servis. Samozrejmosťou je štedrý vstupný bonus, ktorý patrí k najvyšším na trhu.

Internetová stávková kancelária OddsRing funguje prostredníctvom graficky veľmi prepracovaných webových stránkach, ktoré vynikajú svojou prehľadnosťou. Uzatváranie stávok je veľmi jednoduché a intuitívne. Z hľadiska kurzovej ponuky je možné túto spoločnosť zaradiť v celkovom meraní všetkých spoločností do vyšších priečok. Stávkovať je možné na výsledky zápasov, počty gólov, hendikepy a mnoho ďalšieho. Na svoje si v OddsRing príjdu taktiež milovníci tzv. „live stávok“, teda stávok na už začaté stretnutia. Taktiež ich počet je vskutku bohatý, pričom sa v ponuke objavujú aj nižšie a juniorské súťaže, ktoré nemusia byť vždy nutne súčasťou klasickej predzápasovej ponuky.

Uzatvárať je možné jednoduché aj akumulované stávky, skladajúce sa z viacerých kurzových príležitostí. Veľkým plusom OddsRingu sú hodnoty minimálnych stávok, ktoré sú stanovené na príjemný 1 americký dolár / euro. Túto kanceláriu je možné teda odporúčiť aj začiatočníkom, ktorí sa vo svete kurzového stávkovania zatiaľ oťukávajú a držia svoje vklady na nižšej hranici. Tí skúsenejší musia vziať naopak na vedomie, že sú pre jednotlivé stávky stanovené obmedzujúce maximálne limity, ktoré sú v každej príležitosti prehľadne vyobrazené. Rekreačný stávkar sa ale nejakého zásadného obmedzenia báť nemusí.

Sloganom stávkovej kancelárie OddsRing je motto „Všetko pre stávkara“, čo sa v kladnom slova zmysle odráža taktiež na zákaznickej podpore. Klientom je nepretržite k dispozícii tím skúsených operátorov, s ktorými je možné komunikovať prostredníctvom e-mailov v angličtine, španielčine, poľštine a turečtine. Do budúcna je plánované zaviésť taktiež živý chat.

Vložiť peniaze na váš hrací účet nikdy nebolo jednoduchšie. OddsRing ponúka široké spektrum možností, ktoré zahŕňa kreditné a debetné karty, elektronické peňaženky, poukazy či vklady klasickým bankovým prevodom. Všetky platby sú zabezpečené.

Výhody stávkovej kancelárie OddsRing.com

  • Web v českom jazyku
  • Dobrá ponuka stávkových príležitostí vrátane livestávok
  • Široký výber platobných metód
  • Ústretová zákaznícka podpora

Nevýhody stávkovej kancelárie OddsRing.com

  • Maximálne limity pre jednotlivé stávky
  • Absencia českej koruny

Bonusy stávkovej kancelárie OddsRing.com

Pro novo zaregistrovaných zákazníkov je pripravený lukratívny uvítaci 200% bonus až do výšky 200 USD/EUR, pričom sa jedná o jeden z najvyšších ponúkaných online bonusov. Jeho zisk je podmienený nazbieraním dostatočného počtu tzv. “Ring bodov”, ktoré obdržíte za každú uzavretú stávku. Akonáhle určitý objem bodov získate, bude bonus pripísaný na váš herný účet. Peniaze môžete následne využiť na ďalšie stávkovanie alebo si ich vybrať na svoj bankový účet. Pokiaľ zvolíte prvú možnosť, zbierate vrámci vernostného programu “Ring body” aj naďalej. Neskôr je možné ich zameniť za zaujímavé predmety, medzi ktorými nechýba napr. iPhone, LCD televízor či PlayStation.

Chcem stávkovať na OddsRing.com


Servis: Pridaj k obľúbeným | Vytlač stránku | Mapa webu