Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Výhody:

Aktuálne novinky

Aktuálne bonusy

Internetové stávkové kancelárie

Dalšie stávkové kancelárie

Vysvetlenie pojmov

Užitočné odkazy

Stávková kancelária Betclic

Bezpečnosť a spoľahlivosť- práve to Vám ponúka kancelária Betclic.com, ktorá sídli na Malte. Zahraničné stávkové kancelárie totiž ponúkajú slovenským a českým klientom nadštandard a komfort ti a to vedia. Preto vsádzajú vo vyhlásených svetových kanceláriách. Jednou z nich je práve Betclic.com Stávková kancelária, ktorá má svoj podtitul "Stávkarský raj", sídli v Londýne.

U Betclic.com nájdete tisíce stávkových príležitostí denne. Vybrať si môžete snáď zo všetkých športov, ktoré poznáte. A ponuka jednotlivých súťaží je obrovská. Staviť sa dá na budúce prestupy, politiku, televízne a iné udalosti. Napriek tomu, najširšiu a najrozsiahlejšiu ponuku majú športové udalosti, ktorých počet v soboty bežne presahuje ťažko uveriteľných desať tisíc.

K dispozícií sú aj live stávky. Denne ich ponúka veľké množstvo, k mnohým zápasom máte aj možnosť sledovať priamy video stream a pri ňom vsadiť live. Komfortné užívateľské prostredie a prepracovaný systém umožňuje stávkovať jednoduchšie, rýchlo a až do samotného záveru stretnutia.

Stránky betclic.com sú provozované v češtine, rovnako aj zákaznícka podpora je v češtine.

Registrácia je veľmi jednoduchá - vpravo hore kliknete na tlačítko "REGISTER" a vyplníte niekoľko základných údajov. Vyberiete si aj menu - ideálne je zostať pri eurách.

V ďaľšom kroku môžete vložiť peniaze na váš bankový úcet. Pokiaľ zvolíte vklad prostredníctvom bankovej karty, je minimum 20 eur. Poplatok za vklad je 2%. Pokiaľ však vložíte viac ako 100 eur, poplatok nauhrádzate. Ďaľšou možnosťou je vklad cez moneybookers či neteller. Táto možnosť je bez poplatku s minimálnym vkladom 20 eur. Posledná možnosť je vklad na bankový úcet - betclic.com má úcet v Unicredit Bank v Prahe - za prevod preto platíte minimálné poplatky!

Výhru môžete vybrať na vašu platobnú Visa kartu, bankovým prevodom alebo cez moneybookers a neteller. Minimálny výber je 15 eur a neplatíte žiadny poplatok, pokiaľ svoje výbery uskutočníte maximálne jeden krát za týždeň. V prípade častejších výberov môžu byť naúčtované administratívne poplatky.

Výhody stávkovej kancelárie Betclic

  • Nízky minimálny výber
  • Žiadne poplatky stávkovej kancelárií za vklad a výber
  • Široká ponuka
  • Rýchla a jednoduchá registrácia
  • Ponuka bonusu 20 eur v prípade prehry
  • Live stávky

Nevýhody sázkové kanceláře Betclic

  • Poplatok 2% pri vklade kartou do 100 eur
  • Zákaznícka podpora iba formou chatu či mailu

Bonusy stávkovej kancelárie Betclic

Pokiaľ váhate, či zvoliť betclic.com, máme pre Vás dôvod, ktorý vás určite presvedčí. Po otvorení úctu vložte vklad 20 eur. Vsaďte. Pokiaľ vyhráte, peniaze sú vaše. Pokiaľ prehráte, betclic.com Vám stávku až do výšky 20 eur vráti. A to bez akéhokoľvek obmedzenia. Zadarmo si tak prostredníctvom freebetu môžete vyskúšať, či sa Vám u betclic.com páči, alebo nie.

Ako sa zaregistrovať a získať bonus v podobe stávky zadarmo?

Kliknite nižšie na odkaz Chcem stávkovať u Betclic.com, zaregistrujte sa, vyberte spôsob platby a následne vložte peniaze na Váš stávkarský úcet.

Chcem stávkovať u Betclic.com a získať bonus


Servis: Pridaj k obľúbeným | Vytlač stránku | Mapa webu