Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Výhody:

Aktuálne novinky

Aktuálne bonusy

Internetové stávkové kancelárie

Dalšie stávkové kancelárie

Vysvetlenie pojmov

Užitočné odkazy

Stávková kancelária YouWin.com

V Českej republike nie príliš známou, vo svete však obľúbenou stávkovou internetovou kanceláriou, je youwin.com . Youwin.com je určená pre pokročilejších stávkarov, ktorí očakávajú aj niečo navyše. Youwin.com vás zaujme svojou profesionalitou, dobrou povesťou aj bezpečnosťou. Práve bezpečnosť je hlavnou devízou tejto stávkovej kancelárie.

Youwin.com sídli na Malte, podobne ako veľa iných stávkových kancelárií. Založená bola už v roku 2005 a v jej vedení stojí rad odborníkov zo sveta športového stávkovania. To je zárukou úplnej profesionality.

Webové stránky, rovnako ako zákaznícka podpora, fungujú v štyroch jazykoch - angličtine, nemčine, španielčine a turečtine. Ak budete chcieť stávkovať, musíte sa najskôr zaregistrovať.

V hlavičke stránky kliknite na zelené tlačidlo "Register" (v anglickej verzii) a vyplňte formulár. Stávková kancelária bude od vás požadovať meno, telefón, adresu, mail a dátum narodenia. Vo formulári si zvolíte aj login (username) a heslo. Po odoslaní formulára vám na zadaný mail príde link, na ktorý musíte kliknúť, aby ste vašu registráciu potvrdili.

U youwin.com možno vsádzať v štyroch menach. K dispozícii sú eurá, americké doláre, britské libry a turecké líry. Vklad na herný účet je možné vykonať cez internetovú peňaženku Skrill, Neteller alebo prostredníctvom kreditnej či debetnej platobnej karty. Využiť je možné tiež klasický bankový prevod, predplatené karty paysafecard a ďalšie menej používané možnosti. Minimálny vklad je pri kreditných kartách 10 eur. Rovnakou minimálnou hranicou vkladu sa riadia tiež elektronické peňaženky (10 eur). Kedysi si stávková kancelária účtovala za vklady poplatok 2 %, teraz sú už všetky metódy, vrátane bankového prevodu, úplne zadarmo. Svoje výhry môžete vyberať rovnakými metódami. Tu je spoplatnený iba bankový prevod (poplatok 5 eur), pričom minimálna hodnota výberu je v tomto prípade stanovená na 100 eur. Ostatné spôsoby výberu sú bez poplatkov a ich minimálna hodnota je iba 10 eur.

V ponuke youwin.com je veľa kurzov. Staviť si môžete na futbal, hokej, tenis, hádzanú, basketbal, volejbal, box, formulu 1, golf, kriket, americký futbal, rugby, motošport, snooker atď. V ponuke futbalových súťaží nechýba ani česká Gambrinus liga, Futbalová národná liga, slovenská Corgoň liga a česká i slovenská hokejová Tipsport extraliga. V ponuke sú aj obľúbené live stávky, a to v pomerne veľkom množstve.

Výhody stávkovej kancelárie YouWin.com

  • Vysoké kurzy
  • Profesionalita, spoľahlivosť
  • Široká ponuka kurzov
  • Live stávky
  • Vklady a výbery bez poplatkov

Nevýhody stávkovej kancelárie YouWin.com

  • Stránky nie sú ve slovenštině
  • Vstupný bonus nie je určený pre zákazníkov z Českej republiky

Bonusy stávkovej kancelárie YouWin.com

Stávková kancelária momentálne neponúka zákazníkom z Českej republiky nijaký vstupný bonus.

Chcem stávkovať na YouWin.com


Servis: Pridaj k obľúbeným | Vytlač stránku | Mapa webu