Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Výhody:

Aktuálne novinky

Aktuálne bonusy

Internetové stávkové kancelárie

Dalšie stávkové kancelárie

Vysvetlenie pojmov

Užitočné odkazy

Stávková kancelária Betfred.com

Betfred Sport
Stavte na tradíciu! Už pred viac ako 40 rokmi, presne v roku 1967, založili bratia Fred a Peter Done skromnú stávkovú kanceláriu vo Veľkej Británii. Práve z týchto počiatkov sa vyvinula veľká svetovo uznávaná kancelária Betfred.com. Betfred.com je okrem iného sponzorom futbalového tímu Tottenham Hotspur a štadiónu vo Wembley.

Betfred.com je skvelou alternatívou pre skúsenejších stávkarov. Okrem toho, že táto stávková kancelária môže staviť na svoju dlhoročnú tradíciu, pozná potreby svojich zákazníkov a klientov, ponúka tiež výhodný a žiadaný bonus. On-line stávkovanie začala ponúkať už v roku 2004, v súčasnosti má oficiálne sídlo na Gibraltári.

Webové stránky Betfred.com sú síce menej prehľadné, ale po chvíli orientácie nájdete na nich to, čo hľadáte. Stránky sú k dispozícii iba v tých najrozšírenejších svetových jazykoch. Okrem angličtiny je tu v ponuke španielčina alebo čínština. Ak chcete vsádzať na Betfred.com, odporúčame vám, aby ste poznali aspoň jeden z týchto jazykov minimálne na základnej úrovni.

Na Betfred.com možno stávkovať aj cez šikovné mobilné telefóny. Spoločnosť pre tieto účely vyvinula vychytané aplikácie, vďaka ktorým vám neunikne jediný zápas.

Registrácia na Betfred.com je podobne, ako pri iných stávkových kanceláriách, pomerne jednoduchá. V hlavičke stránky stačí kliknúť na zelené tlačidlo s nápisom "Sign Up Now" a vyplniť niekoľko osobných údajov vrátane mailu, telefónu a odpovede na tajnú otázku (napr.: Place of birth - Miesto narodenia).

V ďalšom kroku si vyberiete menu, odporúčame vám britskú libru, prípadne euro. Vybrať si však môžete americký, austrálsky či kanadský dolár, dánsku, japonskú, švajčiarsku menu a ďalšie. Nastavíte si aj formát kurzov, ktoré sa vám budú objavovať na webe (odporúčame "decimal", teda klasické zobrazenie vo formáte desatinného čísla, napr 1,5). Ďalej musíte zaškrtnúť políčka, že máte viac ako 18 rokov a že súhlasíte s podmienkami a pravidlami Betfred.com.

V ďalšom kroku budete vyzvaní, aby ste vložili peniaze na váš herný účet. K dispozícii máte niekoľko možností - tou základnou je vklad platobnou kartou (odporúčame), minimálna hodnota je 7 eur. Finančné prostriedky možno vložiť i cez internetové peňaženky Skrill či Neteller (min. 10 EUR), alebo cez Ukash (6 eur). K výberu je možné použiť Skrill, Neteller alebo zaregistrovanú platobnú kartu. Minimálne limity sú tu rovnaké ako pri vkladoch.

Ponuka Betfred.com je široká, avšak úplne v nej chýbajú české súťaže. Staviť si môžete na futbal a hokej (NHL a európske súťaže), ďalej na tenis, box, cyklistiku, rugby, hádzanú, motošport, snooker, volejbal či zimné športy. Betfred.com odporúčame predovšetkým tým hráčom, ktorí vsádzajú na najsledovanejšie svetovej športy a súťaže.

Stávková kancelária Betfred.com prináša svojim zákazníkom mimo športové stávkovanie aj možnosť preveriť svoje zručnosti v hre, rôzne formy kasína, výherné automaty, bingo, lotérie, poker a veľa ďalšej virtuálnej zábavy, ktorú môžu prežiť z pohodlia domova.

Výhody stávkovej kancelárie Betfred.com

  • Rýchla registrácia
  • Nie ste obmedzení limitmi pre vklad a výber
  • Široká ponuka rôznych športov
  • Ponuka bonusu
  • Dlhoročná tradícia, orientácia na klientov

Nevýhody stávkovej kancelárie Betfred.com

  • Nie je možné vložiť a vybrať peniaze bankovým prevodom
  • Nemá web ve slovenštině
  • Chýba kurzová ponuka na české súťaže

Bonusy stávkovej kancelárie Betfred.com

Stávková kancelária Betfred.com ponúka všetkým novým zákazníkom bonus až 25 eur (prípadne ekvivalent v inej mene). Jediné, čo musíte urobiť, je staviť minimálne 1 euro (ako svoju prvú stávku) na príležitosť s minimálnym kurzom 2,00. Stávková kancelária vám potom do 24 hodín pripíše na účet stávku zadarmo v hodnote vašej prvej stávky, avšak do maximálnej výšky 25 eur. Ak však vložíte peniaze cez Skrill, Neteller či PayPal, nárok na bonus strácate.

Ako sa zaregistrovať a získať bonus?

Kliknite nižšie na odkaz Chcem stávkovať na Betfred.com, zaregistrujte sa, vyberte spôsob platby a následne vložte peniaze na váš stávkový účet. Potom tipujte podľa vyššie uvedeného návodu a získajte stávku zadarmo v hodnote až 25 eur.

Chcem stávkovať na Betfred.com


Servis: Pridaj k obľúbeným | Vytlač stránku | Mapa webu