Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Výhody:

Aktuálne novinky

Aktuálne bonusy

Internetové stávkové kancelárie

Dalšie stávkové kancelárie

Vysvetlenie pojmov

Užitočné odkazy

Stávková kancelária Intertops.eu

$100 Sign-up Bonus at Intertops.com!
Stávková kancelária Intertops.com je jednou z najväčších stávkových kancelárií na svete. Jej prednosťou je, že na stránkach Intertops.com nájdete tie najnovšie a najaktuálnejšie informácie zo sveta športu. Pri stávkovaní na Intertops.com tak budete mať prehľad, čo sa deje, čo vám uľahčí vaše stávkovanie. Využite všetky výhody zahraničnej stávkovej kancelárie Intertops.com!

V ponuke Intertops.com nájdete denne viac ako 4000 stávkových príležitostí. Firma Intertops.com ponúka jednu z najnižších minimálnych stávok na internete vôbec. Ak teda stávkujete predovšetkým pre zábavu, alebo nepatríte medzi skúsených hráčov, je pre Vás Intertops.com jasnou voľbou. Sídlom tejto stávkovej kancelárie je ostrovný štát v strednej Amerike Antigua a Barbuda, konkrétne hlavné mesto Saint John 's.

Webové stránky sú k dispozícii iba v anglickom a nemeckom jazyku. Odporúčame teda, aby ste poznali aspoň jeden z týchto jazykov na základnej úrovni. Registrácia nie je zložitá. Stačí, aby ste vľavo na stránke klikli na tlačidlo "Sing up" a vyplnili niekoľko základných údajov. Ako menu si môžete vybrať euro, americký či kanadský dolár, britskú libru či ďalšie menej používané meny. My vám odporúčame euro alebo americký dolár.

Ihneď potom budete vyzvaní, aby ste vložili na váš herný účet peniaze. K dispozícii máte niekoľko možností. Tou základnou je vklad pomocou platobnej karty. Pri tejto možnosti neplatíte žiadne poplatky, minimálny vklad je 15 eur, maximálny 250 eur denne. Možnosťou číslo dva, ktorú odporúčame najviac zo všetkých, je vklad prostredníctvom Skrillu. Opäť bez poplatkov, minimálny vklad je v tomto prípade však 20 eur. Vložiť peniaze môžete tiež prostredníctvom Neteller - minimálny vklad je v tomto prípade len 7 eur, maximálny 5000 eur. Poslednou možnosťou pre Európana je vklad pomocou bankového prevodu. Túto možnosť ale neodporúčame. Minimálny vklad je totiž v tomto prípade 200 amerických dolárov (prípadne ekvivalent v inej mene), pričom navyše zaplatíte vysoké poplatky vašej banke za medzinárodný prevod.

Horšie to je pri výbere. Na platobnú kartu sa totiž výber realizovať nedá. Odporúčame preto vyberať na Skrill či Neteller, kde v podstate nie ste obmedzení nijakými limitmi. Avšak, aby ste mohli vybrať týmto spôsobom, musíte najskôr rovnakým spôsobom peniaze vložiť. Ďalšou možnosťou je bankový prevod - tu ale opäť počítajte s vysokými poplatkami. Vybrať tiež môžete prostredníctvom šeku. Aj tu ale zaplatíte bankám veľa peňazí.

V ponuke Intertops.com nájdete hlavne americké súťaže a ligy, avšak nachádzajú sa tu aj české najvyššie súťaže. Staviť si môžete na futbal, hokej, basket, tenis, volejbal, bejzbal, box, hádzanú, motošport, ragby atď. Vybrať si môžete aj zo spoločenských stávok. Intertops.com ponúka aj live stávky, teda stávky v priebehu už rozohraného zápasu. Pre záujemcov je pripravená tiež kasínová sekcie a poker.

So stávkovou kanceláriou Intertops možno stávkovať aj z mobilného telefónu. Spoločnosť pripravila zjednodušenú podobu webu, s ktorou si užijete neopakovateľné vzrušenie skutočne kdekoľvek! V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať zákaznícku podporu. Tím skúsených operátorov je nasadený do akcie nepretržite 24 hodín denne 7 dní v týždni. Pracovníkov stávkovej kancelárie Intertops.com môžete osloviť cez telefón, mail alebo cez non-stop živý chat, ktorý odporúčame.

Výhody stávkovej kancelárie Intertops.eu

  • Žiadne poplatky stávkovej kancelárii za vklad a výber kartou alebo internetovou peňaženkou
  • Rýchla a jednoduchá navigácia
  • Non-stop fungujúca zákaznícka podpora
  • Stávky v priebehu rozohraných zápasov

Nevýhody stávkovej kancelárie Intertops.eu

  • Stránky nie sú ve slovenčine
  • Zákaznícka podpora nie je dostupná ve slovenštině
  • Pre výber z účtu nemožno využívať platobnú kartu
  • Primárna zameranosť na americké súťaže
  • Horší webový dizajn

Bonusy stávkovej kancelárie Intertops.eu

Stávková kancelária Intertops.com aktuálne neponúka zákazníkom z Českej republiky nijaký vstupný bonus.

Ako sa zaregistrovať?

Stávková kancelária Intertops.com aktuálne neponúka zákazníkom z Českej republiky nijaký vstupný bonus.

Chcem stávkovať na Intertops.eu


Servis: Pridaj k obľúbeným | Vytlač stránku | Mapa webu