Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Výhody:

Aktuálne novinky

Aktuálne bonusy

Internetové stávkové kancelárie

Dalšie stávkové kancelárie

Vysvetlenie pojmov

Užitočné odkazy

Stávková kancelária Lsbet.com

Stávková online kancelária LSbet.com sa v krátkom časovom rozpätí usadila medzi popredné spoločnosti v tomto odbore. Na stránkach ponúka širokú škálu udalostí, na ktoré môžete vsádzať. Nechýba ani LIVE stávkovanie. LSbet.com je vhodná ako pre skúsených, tak aj začínajúcich stávkarov, vďaka podrobným prezentáciám, ktoré vám poradia ako vsádzať.

Hlavnou prednosťou LSbet.com je široká ponuka jazykových verzií a to hlavné čo nás zaujíma je, že je online stávková kancelária aj v českom jazyku. Bohužiaľ, až na technickú podporu. Stránky si môžete prezrieť tiež v jazyku anglickom, nemeckom, gréckom, maďarskom, poľskom, portugalskom, rumunskom, ruskom, španielskom a švédskom, takže naozaj veľmi pestrý výber.

Ďalšou dôležitou časťou sú vklady pre vsádzanie. Na LSbet.com je možné vykonávať vklad hneď cez osem možných variantov. Cez Multibanco (len euro), Paysafecard, Neteller (nemožno prevádzať CZK), U kash, Credit card (VISA, Maestro, MasterCard), ECO, Skrill, WebMoney (nemožno prevádzať CZK). Ku každej platobnej metóde je navyše návod, takže sa nemusíte báť, že by ste niečo nezvládli. Navyše všetky vklady a výbery sú bez poplatku!

Veľkou výhodou LSbet.com je tiež ďalšia ponuka, ktorá okrem kurzového stávkovanie ponúka aj online hry. K dispozícii je hranie pokru, kasíno, kasíno LIVE, ale tiež veľa hier. V LIVE kasíne sa môžete tešiť na sympatické krupiérky, ktoré vám budú spestrovať hru. Zahrať si môžete Black Jack, Ruletu alebo Baccarat. V pokri vás čakajú najrôznejšie turnaje, pokrová škola a pravidelné bonusové ponuky.

Platforma spoločnosti je licencovaná v "Curacao" a licenciu drží "Media Entertainment N.V.", Curacao.

Výhody stávkovej kancelárie Lsbet.com

  • Web kompletne v českom jazyku
  • Bez poplatkov
  • Prehľadný web
  • Vhodný pre neskúsených
  • Široká ponuka zábavy

Nevýhody stávkovej kancelárie Lsbet.com

  • Podpora nie je ve slovenčine
  • Chýbajú účty ve sloveských bankách

Bonusy stávkovej kancelárie Lsbet.com

LSbet.com ponúka tradičné bonusy pri registrácii. Napr. môžete získať 50% vášho prvého vkladu až do čiastky 3000 Kč. V kasíne potom môžete získať až 100% k vášmu prvému vkladu a to až do výšky 100 $.

Ako sa zaregistrovať a získať bonus?

Pre získanie 50% bonusu, kliknite na odkaz nižšie, zaregistrujte sa a na svoj hráčsky účet vložte aspoň 20 eur (3000 Kč). O svoj bonus požiadajte na emailovej adrese czech@Lsbet.com.

Chcem stávkovať na Lsbet.com


Servis: Pridaj k obľúbeným | Vytlač stránku | Mapa webu