Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Výhody:

Aktuálne novinky

Aktuálne bonusy

Internetové stávkové kancelárie

Dalšie stávkové kancelárie

Vysvetlenie pojmov

Užitočné odkazy

Stávková kancelária ComeOne.com

Dámy a páni, s nami ste v pohode! To je hlavné motto stávkovej kancelárie Comeon! (v preklade Poď!), ktorá sídli na Malte, kde tiež drží licenciu. Poďte si užiť tú správnu porciu pohody!

Web stávkovej kancelárie Comeon! vás na prvý pohľad zaujme atraktívnou grafikou, intuitívnou a ľahkou funkčnosťou. Stávková kancelária Comeon! sa snaží byť dôveryhodná, rýchla a poctivá, tiež však i zábavná. Comeon! vám ponúka zákaznícku podporu 24 hodín denne 7 dní v týždni.

Comeon! hovorí: Žiaden Shakespeare, žiaden Einstein. Všetky texty sú krátke a jednoduché tak, aby im porozumeli všetci hráči. Jednoduchá je aj registrácia, samotné stávkovanie, ľahké sú vklady a výbery. Všetko je zároveň maximálne zabezpečené.

Web Comeon! je prevádzkovaný v angličtine, švédčine, nórčine, fínčine, poľštine a ďalších niekoľkých jazykoch . Pre stávkarov z Českej republiky je podstatné, že čeština tu nie je. Je preto potrebné poznať aspoň základy jedného z jazykov, napríklad angličtiny. Predtým, než si budete môcť staviť, sa musíte zaregistrovať. To zariadite kliknutím na veľký zelený banner v hlavičke stránky s nápisom "Not a Member Yet? Sign Up today!" (v anglickej verzii). Následne vyplníte jednoduchý formulár, zvolíte si login, heslo a menu (eurá, americké a austrálske doláre, britské libry, švédske a nórske koruny).

Po odoslaní registračného formulára môžete prostredníctvom tlačidla "Deposit" vložiť peniaze na váš herný účet. Vklad možno vykonávať platobnou kartou (minimum 10 eur), poplatok za vklad sa pohybuje v rozmedzí od 0 do 2,5% z vkladu, záleží na výšku vkladu. Čím vyšší vklad, tým nižší poplatok. Úplne bez poplatku môžete vkladať prostredníctvom virtuálnych peňaženiek Neteller a Click2Pay (minimálne 10 eur), zatiaľ čo v prípade vkladu cez Skrill je naúčtovaný poplatok 5%. Ďalšou možnosťou sú predplatené karty Ukash (min. 10 eur) a paysafecard (10 eur). V oboch prípadoch je zavedený päťpercentný poplatok.

Vyberať vaše výhry môžete na platobnú kartu VISA. Minimálny výber je 20 eur a v mesiaci máte zadarmo 4 výbery. Ďalej môžete vyberať prostredníctvom virtuálnych peňaženiek Skrill, Neteller a Click2Pay, a tiež medzinárodným bankovým prevodom (minimum vždy 20 eur, bez poplatkov).

V ponuke Comeon! nechýba futbal, hokej, tenis, hádzaná, basketbal, bejzbal, snooker, golf, ragby, motošport, cyklistika, volejbal, box, kriket, florbal, zimné športy, vodné pólo a ďalšie. V ponuke sú dokonca live stávky, teda stávkovanie na už rozohrané duely. Staviť si možno aj na najvyššie české súťaže, a to nielen na výsledky zápasov, ale aj na ďalšie udalosti.

Výhody stávkovej kancelárie ComeOne.com

  • Jednoduchosť
  • Atraktívny webový dizajn
  • Non-stop zákaznícka podpora
  • Veľa možností vkladov a výberov
  • Live stávky
  • Široká ponuka

Nevýhody stávkovej kancelárie ComeOne.com

  • Web nie je ve slovenčine
  • Neponúka bonus pre slovenských tipujúcich

Bonusy stávkovej kancelárie ComeOne.com

Stávková kancelária Comeon! v súčasnosti neponúka zákazníkom nijaký bonus.

Chcem stávkovať na ComeOne.com


Servis: Pridaj k obľúbeným | Vytlač stránku | Mapa webu