Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Výhody:

Aktuálne novinky

Aktuálne bonusy

Internetové stávkové kancelárie

Dalšie stávkové kancelárie

Vysvetlenie pojmov

Užitočné odkazy

Stávková kancelária WilliamHill.com

„Zákazníci sa na nás poliehajú. Poskytneme im vysoko kvalitný servis s vedomím, že naše know-how a priateľské sľuby im sprostredkujú bezkonkurenčný zážitok.“ To je motto slávnej britskej stávkovej kancelárie William Hill.

Spoločnosť William Hill bola zoložená už v roku 1934. V zahraničí, predovšetkým vo Veľkej Británii, je meno William Hill synonymom pre stávkovanie. William Hill je jednou z najslávnejších stávkových kancelárií, ktorá okrem stávkovania v kamenných pobočkách ponúka i telefónne a on-line stávky. To, že je William Hill skutočne rozbehnutou firmou, je zrejmé pri pohľade na vysoký počet kamenných pobočiek vo Veľkej Británii a Írsku – 2300. William Hill spracúvava denne viac ako milión stávok.

Web William Hill je prevádzkovaný v celej rade jazykov, medzi ktoré pribudla na začiatku roku 2012 aj čeština. Palec hore! Hneď po spustení webu www.williamhill.com vás privíta pekná grafika a užívateľsky príjemné prostredie.

Po kliknutí na tlačidlo „Zaregistrujte sa“ sa môžete okamžite zaregistrovať pre možnosť stávkovania. Stačí vyplniť iba niekoľko základných údajov a tiež si môžete vybrať menu – na výber máte britskú libru, euro, americký, austrálsky a kanadský dolár, švédske či dánske koruny, švajčiarske franky a ďalšie. My vám odporúčame euro.

V ďalšom kroku budete vyzvaní, aby ste na váš účet vložili finančné prostriedky. Odporúčame zvoliť debetnú alebo kreditnú kartu. Minimálny vklad je 10 britských libier (či ekvivalent v inej mene), maximum je potom 99000 libier. Ďalšia možnosť je použiť internetové peňaženky Skrill či Neteller s minimálnym vkladom 10 libier a maximálnym 80000 libier, resp. v druhom prípade 30000 libier, prípadne bankový prevod (minimálne 25 libier). Tu však vašej banke zaplatíte poplatky za medzinárodný prevod. Možností je ešte oveľa viac. Samotná stávková kancelária žiadne poplatky za vklad nevyberá. Vyberať svoje výhry môžete rovnakým spôsobom.

V ponuke William Hill je okrem tradičného futbalu a hokeja aj množstvo ďalších športov – americký futbal, cyklistika, golf, kriket, basketbal, box, bejzbal, hádzaná, tenis, motošport a ďalšie. K dispozícii sú aj spoločenské stávky ako politika a pod. Kedysi nebolo možné vsádzať na najvyššie české či slovenské súťaže, ale na William Hill sú stávky na obe Tipsport extraligy aj na najvyššie súťaže vo futbale bežnou záležitosťou.

Stávková kancelária William Hill prináša svojim klientom taktiež doplnkové služby. Oceniť treba najmä výsledkový a štatistický servis. Ak vás dočasne omrzí športové stávkovanie, je možné krátiť si chvíle vo virtuálnom kasíne, zahrať si poker, staviť si na živé dostihy či vyskúšať si finančné stávky. Všetky sekcie vás navyše náležite uvítajú patričnými bonusy.

Zákaznícka podpora funguje u William Hill okrem iného aj v českom jazyku. Na operátorov sa možno obrátiť na bezplatnom telefónnom čísle 800 701 566, e-maili support.cz@willhill.com či prostredníctvom live chatu, ktorý nájdete na hlavnej stránke. V spojení možno byť s touto skvelou stávkovou kanceláriou tiež prostredníctvom sociálnych sietí Facebook a Twitter. William Hill dokonca spravuje aj svoj vlastný kanál na serveri YouTube.

Výhody stávkovej kancelárie WilliamHill.com

  • Rešpektovaná stávková kancelária po celom svete
  • Webové stránky kompletne v českom jazyku
  • Žiadne poplatky stávkovej kancelárii za vklad
  • Široká ponuka stávok
  • Vysoké kurzy
  • Stávka zadarmo pre nových tipujúcich až do výšky 25 eur
  • Prehľadný web
  • Live stávky
  • Česky hovoriaca zákaznícka podpora

Nevýhody stávkovej kancelárie WilliamHill.com

  • Vo možnosti men chýba česká koruna

Bonusy stávkovej kancelárie WilliamHill.com

Ak na svoju prvú športovú stávku stavíte minimálne 5 eur alebo 5 libier, WilliamHill.com vám poskytne voľnú stávku v rovnakej hodnote až do výšky 25 eur / libier.

Ako sa zaregistrovať a získať bonus?

Kliknite nižšie na odkaz Chcem stávkovať na William Hill, zaregistrujte sa, vyberte spôsob platby a následne vložte peniaze na váš stávkový účet. Potom sa už môžete ponoriť do víru stávok v prestížnej britskej spoločnosti!

Chcem stávkovať na WilliamHill.com


Servis: Pridaj k obľúbeným | Vytlač stránku | Mapa webu