Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Výhody:

Aktuálne novinky

Aktuálne bonusy

Internetové stávkové kancelárie

Dalšie stávkové kancelárie

Vysvetlenie pojmov

Užitočné odkazy

Stávková kancelária Redbet.com

Redbet.com je on-line stávková burza, ktorú zatiaľ mnoho Slovákov nevyužíva. Skôr bola táto stávková kancelária dostupná i v slovenskom jazyku, teraz je dostupná len v desiatich európskych jazykoch vrátane angličtiny, nemčiny, francúzštiny a španielčiny. Redbet.com neponúka žiadny bonus.

Stránky Redbet.com niesú na prví pohľad príliš krásne, ale fungujú dobře. Sú celé v angličtine a ďaľších jazykoch. Slovenčina a čeština zatiaľ chýbajú. Účet musí byť vedený v EUR-ách.

Redbet.com je stávková burza, znamená to, že si zákazníci sami stanovujú kurzy a uzavierajú medzi sebou stávky. Neni tak treba žiadnych bookmakerov. Vďaka tomu sú kurzy v tejto stávkovej kancelárii vyššie než je to obvyklé. Tým pádom môžu vaše výhry dosahovať závideniahodných čiastok. Od júna 2010 rozširuje Redbet.com svoju ponuku aj o live stávky v priebehu stretnutia. Stávkujúci je prvýkrát môžu vyskúšať počas MS vo futbale.

Vkladať vaše peniaze na stávkarský účet môžete mnohými spôsobmi, tým najobvyklejším je zrejme vklad platobnou kartou. Zaň zaplatíte poplatok 2,5 % z čiastky. Keď to ale porovnáte s desaťpercentným poplatkom v kamenných stávkových kanceláriách, neni 2,5 % tak veľa. Minimálny vklad je 15 EUR. Vkladať môžete tiež bankovým prevodom, minimum je 20 EUR, Redbetu.com síce neplatíte žiadny poplatok, bohužial za transakciu si niečo odpočíta sama vaša banka. Výbery máte bankovým prevodom zdarma, minimum je 20 EUR. Opäť ale zaplatíte za prevod vašej banke.

Redbet.com bol založený v roku 2002 a jeho cielom je stať sa jednotkou medzi internetovými kanceláriami. Stávková kancelária sídli v Anglicku.

Výhody stávkovej kancelárie Redbet.com


• vysoké kurzy
• spoľahlivosť
• výber bez poplatkov
• live stávky

Nevýhody stávkovej kancelárie Redbet.com


• poplatky pri vklade
• vysoké minimá pre vklad a výber
• chýba web i zákazícká linka v slovenštine či češtine
• neponúka bonus

Bonusy stávkovej kancelárie Redbet.com

Stávková kancelária Redbet.com v súčasnosti neponúka žiadny bonus pre svojich zákazníkov.

Ako sa zaregistrovať?

Kliknite nižšie na odkaz Chcem vsádzať u Redbet.com, zaregistrujte sa, vyberte spôsob platby a následne vložte peniaze na váš stávkarský účet. Ihneď potom, čo stávková kancelária obdrží vašu platbu, môžete začať vsádzať v trjto stávkovej burze.

Chcem vsádzať u Redbet.com!


Servis: Pridaj k obľúbeným | Vytlač stránku | Mapa webu