Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Výhody:

Aktuálne novinky

Aktuálne bonusy

Internetové stávkové kancelárie

Dalšie stávkové kancelárie

Vysvetlenie pojmov

Užitočné odkazy

Stávková kancelária BetVictor.com

Click Here

Veľké meno a skvelý ohlas má v zahraničí stávková kancelária BetVictor, ktorá sa nedávno premenovala zo svojho pôvodného názvu Victor Chandler. Známa kancelária ponúka svoje služby aj českým zákazníkom. Spoznajte výhody stávkovanie u renomovanej zahraničnej stávkovej kancelárie!

Zakladateľom tejto stávkovej kancelárie bol pán Victor Chandler, a to už pred viac ako 60 rokmi. Vtedy to všetko začalo, aj keď samozrejme len v malom. Ako roky pribúdali, stávková kancelária sa rozrastala. Pôvodne vznikla vo Veľkej Británii, aby však mohla ponúkať stávky bez manipulačného poplatku a aby výhercovia nemuseli platiť dane, presťahovala sa na Gibraltár. Stávková kancelária BetVictor patrí medzi najtradičnejšie vo svojom odbore, súčasne tiež medzi najuznávanejšie.

V jej ponuke nájdete veľa kurzov na futbal, konské dostihy, golf, dostihy chrtov, rugby, kriket, biliard, NHL, NBA, bejzbal atď. Nechýba ani ponuka na české najvyššej súťaže, avšak ak v rámci svojich stávok vyhľadávate najmä tie zahraničné, nájdete tu takmer všetko . Ponuka je veľmi kvalitná, kurzy vysoké. Stávková kancelária BetVictor ponúka svojim klientom široké spektrum live stávok, teda stávkovanie v priebehu už rozohraného zápasu.

Veľkou výhodou sú vydarené webové stránky, jednoduchosť v ovládaní, rýchlosť a tiež prehľadnosť. Web však nie je prevádzkovaný v českom jazyku, odporúčame preto poznať aspoň základy angličtiny, prípadne nemčiny, taliančiny, gréčtiny, čínštiny či hebrejčiny.

Registrácia je veľmi jednoduchá. Stačí v hlavičke webu kliknúť na "Create Account" a vyplniť niekoľko údajov. Účet si môžete otvoriť v niekoľkých menach, odporúčame však zvoliť si eurá, americké doláre alebo britské libry. Na výber však máte aj japonské jeny, kanadské doláre, dánske, nórske alebo švédske koruny apod.

Hneď po tom, ako sa zaregistrujete, môžete vložiť na svoj účet peniaze. Opäť máte niekoľko možností - platobnou kartou s minimálnym vkladom 10 euro (alebo ekvivalent v cudzej mene), ďalej cez paysafecard (minimálne 10 euro), cez Neteller či Skrill (opäť 10 euro). Jednou z možností je aj medzinárodný bankový prevod. Previesť musíte minimálne 20 euro, avšak zaplatíte poplatok vašej banke za zahraničný prevod. Tento spôsob teda veľmi neodporúčame.

Ak vyhráte , môžete si peniaze opäť vybrať na vašu platobnú kartu (odporúčame). Minimálny výber je 10 euro . Ďalšou možnosťou sú internetové peňaženky Neteller a Skrill (opäť 10 euro) alebo bankový prevod . Avšak u neho je minimálna suma transakcie stanovená na 100 euro a navyše zaplatíte poplatok vašej banke za zahraničný prevod.

Zákaznícka podpora aj stránky sú prevádzkované v anglickom, gréckom, nemeckom, čínskom a hebrejskom jazyku. Operátori sú zákazníkom nápomocní 24 hodín denne 7 dní v týždni. Využiť ich môžete prostredníctvom telefonátu , mailovej komunikácie a živého chatu, ktorý odporúčame. V spojení možno byť aj vďaka sociálnym sieťam Facebook a Twitter.

Okrem klasického kurzového stávkovania je pre klientelu tejto spoločnosti pripravené tiež zábavné kasíno . Maximalizovať svoje zisky je možné taktiež hraním pokru , výherných automatov či vďaka najrôznejším hrám. Zábavu si možno s BetVictor užiť naozaj všade. Ak nie ste práve pri svojom počítači či notebooku, nezúfajte. Všetky činnosti možno vykonávať vďaka šikovným aplikáciám tiež vo vašich mobilných telefónoch a tabletoch.

Výhody stávkovej kancelárie BetVictor.com

  • Nízky minimálny vklad aj výber
  • Žiadne poplatky stávkovej kancelárii za vklad či výber
  • Široká ponuka kurzov
  • Široká kurzová ponuka
  • Kvalitný a rýchly web
  • Live stávky
  • Ponuka bonusu
  • Vydarená aplikácia pre majiteľov šikovných telefónov a tabletov

Nevýhody stávkovej kancelárie BetVictor.com

  • Stránky nie sú ve slovenštině
  • Pri vklade peňazí prevodom vysoké bankové poplatky

Bonusy stávkovej kancelárie BetVictor.com

Stávková spoločnosť BetVictor vám pripíše na váš stávkový účet voľnú stávku v hodnote až 25 eur, ak svoju prvú stávku vsadíte do 30 dní od založenia účtu a ak bude mať minimálne jeden kurz 2.0. Táto ponuka sa však nevzťahuje na klientov, ktorí vykonali svoj prvý vklad cez internetovú peňaženku Skrill (predtým Moneybookers).

Ako sa zaregistrovať a získať bonus?

Pre získanie bonusu kliknite nižšie na odkaz Chcem stávkovať na BetVictor.com a postupujte ďalej podľa návodu na webe.

Chcem stávkovať na BetVictor.com


Servis: Pridaj k obľúbeným | Vytlač stránku | Mapa webu