Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Výhody:

Aktuálne novinky

Aktuálne bonusy

Internetové stávkové kancelárie

Dalšie stávkové kancelárie

Vysvetlenie pojmov

Užitočné odkazy

Stávková kancelária Tipico.com

Nový a čerstvý vietor na poli športového stávkovania a casino hier, tak sa prezentuje pomerne nová stávková kancelária Tipico.com so sídlom na Malte. Kontrolné orgány ostrovného štátu poskytujú stávkarom základné záruky a Tipico ambiciózne mieri na európsky trh.

Tipico.com v súčasnej dobe ponúka výber šestnástich športových odvetví, suverénne najväčšie zastúpenie má samozrejme futbal. Staviť je možné na zápasy stoviek futbalových súťaží nielen v Európe, a to vrátane slovenskej Corgoň ligy, Druhej ligy a Slovenského pohára. Pri zápasoch najpopulárnejších futbalových líg je k dispozícii niekoľko desiatok druhov stávok vzťahujúcich sa ku konkrétnemu duelu.

Slovenských športových priaznivcov zaujme veľký priestor venovaný ľadovému hokeju, domáce hokejové súťaže ale v ponuke chýbajú na rozdiel napríklad od nórskej elitnej súťaže.

Ponuka Tipico.com určite zaujme priaznivcov severských športov, stávkovať sa dá napríklad na na Slovensku úplne neznámy kolektívny šport pesapallo, považovaný za jeden z tradičných národných športov Fínska.

Webové prostredie Tipico.com sa snaží o maximálnu jednoduchosť a striedmosť. K stávkovým príležitostiam sa dá dostať veľmi rýchlo a s minimálnym úsilím, najzaujímavejšie stávky sú naviac umiestnené priamo na hlavnej stránke. Užívateľskú prívetivosť komplikuje snáď len tlačidlo pre novú registráciu, ukryté uprostred pravého stĺpca na hlavnej strane.

Pri výberu meny účtu sa dá voliť medzi eurami, švajčiarskymi frankmi a tureckou lírou, ale taktiež v ponuke bonusov. Ako menu pre vedenie účtu jednoznačne odporúčame euro.

Po založení nového účtu možno vložiť peniaze niekoľkými spôsobmi. Minimálny vklad cez služby Moneybookers či netller je len 1 euro, pri použití kreditných kariet Visa alebo cez MasterCard potom 10 eur. Tipico si neúčtuje žiadne poplatky. Je možné využiť aj bankový prevod, ten je však spojený s medzinárodným transferom a teda vysokými poplatkami a dobou trvania.

Výbery čiastok možno učiniť rovnakými metódami ako vklad, minimálna čiastka pre výber kartou je 10 eur, pre bankový prevod 25 eur. Pri využití služieb Moneybookers či Netller je ale minimálny výber nulový, resp. púhe 1 euro. Tipico.com povoľuje tri výbery za jeden kalendárny týždeň. Každý ďalší výber je spojený s poplatkom 5 eur.

Výhody stávkovej kancelárie Tipico.com

  • Nízky minimálny výber
  • Široká ponuka futbalových stávok
  • Dobrá kurzová ponuka všetkých ponúkaných športov
  • Prehľadný web s rýchlou navigáciou

Nevýhody stávkovej kancelárie Tipico.com

  • Nepríliš kvalitná zákaznícka podpora
  • Malá dynamika live stávok

Bonusy stávkovej kancelárie Tipico.com

Tipico ponúka novým zákazníkom bonus, ktorý je veľmi štedrý, bohužiaľ sa ale nevzťahuje na stávkarov zo Slovenskej republiky. Po zaregistrovaní a otvorení nového účtu stávková kancelária pridelí bonus vo výške 100% vkladu, a to až do výšky 100 eur, avšak iba stávkarom v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Lichtenštajnsku, Holandsku, Belgicku, Luxembursku, Francúzsku, Španielsku, Dánsku, Švédsku, Nórsku, Fínsku a Maďarsku.

Ako sa zaregistrovať?

Kliknite nižšie na odkaz Chcem stávkovať u Tipico.com, zaregistrujte sa, vyberte spôsob platby a následne vložte peniaze na váš stávkovací účet.

Chcem vsádzať v Tipico.com!


Servis: Pridaj k obľúbeným | Vytlač stránku | Mapa webu