Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Výhody:

Aktuálne novinky

Aktuálne bonusy

Internetové stávkové kancelárie

Dalšie stávkové kancelárie

Vysvetlenie pojmov

Užitočné odkazy

Stávková kancelária TitanBet.com

Titan Bet Free Bonus
Titanbet.com je pomerne novou stávkovou kanceláriou, za ktorou však stojí silná finančná skupina, ktorá sa špecializuje na internetové stávkové projekty. Športová stávková kancelária bola založená v roku 2010 a ponúka ten najväčší komfort všetkým začínajúcim i skúseným stávkujúcim. Denne ponúka až neuveriteľných 7500 stávkových príležitostí a jej najväčšou devízou je úplná orientácia na zákazníka a výborná zákaznícka podpora.

Titanbet.com ponúka svoje služby v štyroch jazykoch - angličtine, nemčine, ruštine a španielčine. Ak tu chcete vsádzať, odporúčame vám aspoň základnú znalosť jedného z týchto jazykov. Na prvý pohľad vás na Titanbet.com zaujme vydarená grafika webových stránok a jednoduchosť v ovládaní webu.

Registrácia na Titanbet.com je veľmi jednoduchá. V anglickej verzii kliknete v hornej časti stránky na "Register Now!", zadáte niekoľko osobných údajov, zvolíte si login a heslo a vyberiete si menu stávkového účtu. Odporúčame vám euro, ale môžete si vybrať ešte americké doláre, britske libry , kanadské doláre, dánske, nórske alebo švédske koruny, či niekoľko ďalších men .

Po odkliknutí a potvrdení údajov a niekoľkých sekundách čakania, môžete vložiť prvý vklad na váš herný účet. K dispozícii máte veľa možností - vklad platobnou kartou (VISA, Maestro, MasterCard), vklad cez Srill či Neteller, vklad cez eKonto, predplatenou kartou Paysafecard či bankovým prevodom. K dispozícii je aj niekoľko ďalších menej používaných metód. V tomto ohľade patrí Titanbet.com k tým úplne najlepším spoločnostiam! Žiadne obmedzenia ani poplatky sa neplatia, iba pri vklade bankovým prevodom musíte vložiť aspoň 20 eur (prípadne ekvivalent v inej mene). Stávková kancelária má účet v českej HVB Bank, teda nezaplatíte dokonca ani žiadne poplatky za medzinárodné prevody.

K výberu vašich výhier máte rovnaké možnosti - na platobnú kartu VISA, bankovým prevodom, cez internetové peňaženky Skrill a Neteller. K dispozícii sú aj ďalšie možnosti (napríklad kuriérom), avšak to už musíte zaplatiť vysoké poplatky. Žiadne minimálne ani maximálne obmedzenie výberu stávková kancelária nestanovila.

Ponuka stávkovej kancelárie Titanbet.com je naozaj veľmi široká. Tipovať sa dá aj na české súťaže a to nielen na tie najvyššie. Okrem futbalu a hokeja tu nájdete stávky na basketbal, tenis, bejzbal, americký futbal, box, hádzanú, kriket, rugby, snooker, golf, cyklistiku, motošport a ďalšie športy. Nechýbajú ani live stávky. Na Titanbet.com si vyberie naozaj každý, k výberu je cez 20 odvetví.

Výhody stávkovej kancelárie TitanBet.com

  • Veľa možností vkladov a výberov
  • Žiadne poplatky u štandardných vkladov a výberov
  • Stávková kancelária má účet v českej banke
  • Široká ponuka
  • Live stávky

Nevýhody stávkovej kancelárie TitanBet.com

  • Webové stránky nie sú prevádzkované ve slovenštině
  • Chýba česká mena
  • Bonus nie je určený pre českých hráčov

Bonusy stávkovej kancelárie TitanBet.com

Stávková kancelária Titanbet.com momentálne neponúka stávkujúcim z Českej republiky nijaký bonus.

Ako sa zaregistrovať?

Kliknite na nižšie uvedený odkaz Chcem stávkovať na Titanbet.com, zaregistrujte sa, vyberte spôsob platby a následne vložte peniaze na váš stávkový účet. Potom vám už nič nebráni pustiť sa do vzrušujúceho sveta športového stávkovania.

Chcem stávkovať na TitanBet.com


Servis: Pridaj k obľúbeným | Vytlač stránku | Mapa webu