Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Výhody:

Aktuálne novinky

Aktuálne bonusy

Internetové stávkové kancelárie

Dalšie stávkové kancelárie

Vysvetlenie pojmov

Užitočné odkazy

Stávková kancelária MyBet.com

mybet
S MyBet.com je víťazstvo ľahké. Stávková kancelária mybet.com vypíše denne až 14 tisíc stávkových príležitostí, čo ju radí medzi najväčšie stávkové kancelárie na svete. Stávková kancelária mybet.com sídli na Malte, je ale dcérskou firmou úspešnej nemeckej spoločnosti. Na trhu pôsobí už od roku 2002 a je partnerom hneď niekoľkých nemeckých futbalových klubov (Eintracht Braunschweig, Greuther Fürth, Fortuna Düsseldorf).

Hlavnou devízou stávkovej kancelárie mybet.com je bezpečnosť. Mybet.com vám garantuje nemeckú precíznosť a spoľahlivosť. Webové stránky mybet.com sú prevádzkované v angličtine, nemčine, francúzštine, španielčine, gréčtine, turečtine, taliančine a poľštine. Ak sa rozhodnete stávkovať na mybet.com, odporúčame vám aspoň základnú znalosť jedného z uvedených jazykov. Účet je automaticky vedený v eurách.

Registrácia je podobná ako pri iných stávkových kanceláriach. V hlavičke stránky kliknete na zelené tlačidlo "Register" (v anglickej verzii) a do formulára vyplníte vaše osobné údaje. Zároveň si tiež zvolíte prihlasovací login a heslo. Po odoslaní formulára vám na mail príde kód, na ktorý buď rovno kliknete, prípadne opíšete tento verifikačný kód do príslušnej kolónky na webe mybet.com.

V ďalšom kroku budete vyzvaní ku vkladu financií na váš herný účet. Minimum je 5 eur. Vklad môžete vykonať prostredníctvom platobnej karty, internetových peňaženiek (Skrill a Neteller) alebo prostredníctvom PayPal. V týchto prípadoch si stávková kancelária neúčtuje nijaký poplatok. Možno využiť aj ďalšie vkladové možnosti, napr. predplatenou kartou paysafecard. Tu je už nutné počítať s dvojpercentným poplatkom. Tiež je možný vklad medzinárodným bankovým prevodom, avšak počítajte s vysokými poplatkami vašej banke .

Dajte si však pozor na výbery vašich výhier. Bez poplatkov je možné vyberať prostredníctvom internetových peňaženiek Skrill a Neteller. Minimálna výška výberu je však stanovená na 30 eur. Ďalším variantom pre výber je medzinárodný bankový prevod, minimum je opäť 30 eur, avšak okrem vysokého poplatku banke za prevod zaplatíte stávkovej kancelárii 9,5 eur pri výbere do 250 eur, pri vyššej hodnote vyberaných peňazí potom zaplatíte dokonca 14,5 eur. Zásadne teda odporúčame vklady a výbery realizovať cez internetové peňaženky.

Stávková kancelária mybet.com vypisuje stovky až tisíce príležitostí na futbal, hokej, tenis, basketbal, americký futbal, box, motošport, futsal, golf, hádzanú, ragby, snooker, volejbal, ale aj na politické a spoločenské udalosti . Samozrejmosťou je aj live stávkovanie , teda stávkovanie na už rozohrané či odštartované udalosti . K dispozícii sú aj kurzy na české súťaže , a nielen tie najvyššie . Mybet.com prináša tiež službu , vďaka ktorej je možné sledovať všetky priebežné výsledky . Neviete na čo staviť ? Mrknite na detailné štatistiky, ktoré vám vo vašom rozhodovaní pomôžu!

Spoločnosť mybet.com prináša okrem iného aj dve varianty kasína. Zahrať si tu môžete tiež veľké množstvo hier . Ďalšou možnosťou je zmerať si sily v čoraz populárnejším online pokri.

Samozrejmosťou je zákaznícka podpora, ktorá vám bude nápomocná vždy, keď to bude treba. Na operátorov je možné sa obrátiť prostredníctvom telefónneho hovoru, faxu, mailu, vyplnením webového formulára a podstúpením živého chatu .

Výhody stávkovej kancelárie MyBet.com

  • Live stávky
  • Široká ponuka príležitostí
  • Maximálna bezpečnosť
  • Ponuka bonusu
  • Graficky prehľadný web
  • Mobilné stávky cez vychytané aplikácie

Nevýhody stávkovej kancelárie MyBet.com

  • Web nie je ve sloveštině
  • Stávková kancelária nemá účet ve slovenskej banke
  • Poplatky za niektoré vklady a výbery

Bonusy stávkovej kancelárie MyBet.com

Stávková kancelária mybet.com ponúka všetkým novoregistrovaným klientom bonus 25% z prvého vkladu až do maximálnej výšky 50 eur. Aby ste tento bonus získali, je nutné, aby ste vložili na svoj herný účet minimálne 5 eur. Pred prvým výberom je potom nutné prvý vklad + bonus pretočiť v športovom stávkovaní aspoň päťkrát v kurze minimálne 2,0, a to počas šesťdesiatich dní. Ak o bonus nebudete mať záujem, musíte zrušiť zaškrtnuté políčko so žiadosťou o bonus pred prvým vkladom. Táto stávková kancelária tiež ponúka najrôznejšie sezónne akcie.

Ako sa zaregistrovať a získať bonus?

Kliknite nižšie na odkaz Chcem stávkovať na mybet.com a získať bonus, zaregistrujte sa, vyberte spôsob platby a následne vložte peniaze (minimálne 5 eur) na váš stávkový účet. Bonus vo výške 25% z prvého vkladu do maximálnej výšky 50 eur vám bude pripísaný na účet automaticky.

Chcem stávkovať na MyBet.com


Servis: Pridaj k obľúbeným | Vytlač stránku | Mapa webu