Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Výhody:

Aktuálne novinky

Aktuálne bonusy

Internetové stávkové kancelárie

Dalšie stávkové kancelárie

Vysvetlenie pojmov

Užitočné odkazy

Slovník pojmov online tipovania: Live tipovanie

Vätšina internetových stávkových kancelárií ponúka tzv. Live stávky. O čo vlastne ide? Ide o stávkové príležitosti, ktoré sú vypisované až v priebehu rozohraného športového zápasu, prípadne už odštartovaného závodu. So živým tipovaním zažijete neopakovateľné chvíle vzrušenia. Live tipovanie je vlastne taký adrenalínový šport. Ponúka obdobné napätie ako iné online hry a športy, ako trebárs poker.

Napríklad sledujete rozohrané finále ligy mistrov. Tým, ktorému fandíte, hrá dobee, ale napriek tomu v dvadsiatej minúte dostane gól. A vy ste presvedčený, že váš favorit skóre otočí a vyhrá. Neni nič jednoduhšieho, ako si v niektorej z internetových stávkových kancelárií na váš tým vsadiť. Napätie, ktoré budete prežívať v ďaľšom priebehu zápasu, bude neopakovatelné.

A pozor, po zápase sa budete radovať dvakrát! Live môžete tipovať napríklad aj na počet gólov, ktoré ešte padnú, na to, či v zápase padne červená karta, či sa bude kopať penalta atď. Nejprepracovanejší systém live stávok má kancelária bwin.com - často tu môžete sledovať priamy videoprenos tipovaného zápasu.


Servis: Pridaj k obľúbeným | Vytlač stránku | Mapa webu