&aff Stávková kancelária Ladbrokes.com - ponuka online tipovania, tipovania na internete, stávková ponuka

Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Výhody:

Aktuálne novinky

Aktuálne bonusy

Internetové stávkové kancelárie

Dalšie stávkové kancelárie

Vysvetlenie pojmov

Užitočné odkazy

Stávková kancelária Ladbrokes.com

Ladbrokes.com je dlhšie zavedenou britskou stávkovou kanceláriou, ktorá má množstvo klientov na celom svete. Funguje v mnohých krajinách a jazykových mutáciách vrátane Slovenska a slovenčiny. Na český trh vstúpili Ladbrokes.com v treťom kvartáli roku 2009.

V súčasnej dobe si v tejto stávkovej kancelárií môžete otvoriť účet v rôznych menách. Pre zákazníkov zo Slovenska je prirodzene najlepšou voľbou euro.

Výhodou kancelárie Ladbrokes.com je celkom jednoduchá a rýchla registrácia. Po vyplnení všetkých nevyhnutných údajov môžete na svoj účet prakticky okamžite vložiť svoje prvé finančné prostriedky. K dispozícií máte hneď niekoľko možností – tou najbežnejšou a najrýchlejšou je vklad pomocou Vašej kreditnej alebo debetnej karty. Ďalej si môžete peniaze na hrací účet poslať aj bankovým prevodom, čo ale trvá niekoľko dní, alebo môžete použiť internetovú peňaženku Moneybookers či Neteller.

Ladbrokes.com ponúka veľké množstvo stávok na najrôznejšie športy. V ponuke sú napríklad i najvyššie české súťaže. Zaujímavosťou je široká ponuka špeciálnych stávok, napríklad na rôzne televízne súťaže, politiku či dokonca na počasie.

Nevýhodou je pomerne nevýrazná a neatraktívna grafika a taktiež horšia funkčnosť stránok, na ktorých sa občas poprehadzujú jednotlivé sekcie. Trpezlivejším užívateľom to však vadiť nebude. Ladbrokes ponúka takisto i tzv. live stávky – vsadiť sa môžete i v priebehu rozohraného stretnutie, či závodu. Pokiaľ budete na svoj účet vkladať alebo z neho vyberať peniaze, neplatíte žiadny poplatok. Minimálny vklad pri použití platobnej karty je 5 libier (približne 5,70 eura), pri bankovom prevode alebo internetovej peňaženky je to 10 libier (11,40 eura). Pri výbere sú minimálne čiastky rovnaké ako pri vklade. Výber kartou či prevodom však trvá 3 až 5 dní, pri použití internetovej peňaženky je to minimálne 6 hodín. Neodporúčame použitie bankového prevodu, pretože pri vklade i pri výbere by ste Vašej banke platili vysoké poplatky.

Výhody stávkovej kancelárie Ladbrokes.com

  • Široká ponuka kurzov
  • Vklady kartou, prevodom alebo internetovou peňaženkou
  • Nízke minimálne vklady a výbery

Nevýhody stávkovej kancelárie Ladbrokes.com

  • Horšia funkčnosť a grafika webových stránok
  • Horšia poradenstvo neskúseným užívateľom

Bonusy stávkovej kancelárie Ladbrokes.com

Novým českým a slovenským zákazníkom ponúka stávková kancelária bonus v podobe voľnej stávky v hodnote 10 EUR. Podmienkou pre získanie bonusu je urobiť prvú stávku najmenej vo výške 10 EUR.

Ako sa zaregistrovať?

Kliknite nižšie na odkaz "Chcem vsádzať na Ladbrokes.com", zaregistrujte sa, vyberte spôsob platby a následne vložte peniaze na svoj stávkarsky účet. Hneď potom môžete vsádzať bez manipulačného poplatku.

Chcem vsádzať na Ladbrokes.com


Servis: Pridaj k obľúbeným | Vytlač stránku | Mapa webu