Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Výhody:

Aktuálne novinky

Aktuálne bonusy

Internetové stávkové kancelárie

Dalšie stávkové kancelárie

Vysvetlenie pojmov

Užitočné odkazy

Ako vybrať stávkovú kanceláriu

Podľa čoho vyberať stávkovú kanceláriu?

Otázka je to ťažká. Záleží predovšetkým na vás a na tom, čo chcete vy ako konečný zákazník. Pokiaľ nieste príliš skúsený/á, doporučujeme vám zvoliť si takú stávkovú kanceláriu, ktorá má web kompletne v slovenčine. Takými sú napríklad Tipsport.sk, bwin.com, Bet-at-home.com či Interwetten.

Ale ak tým hlavným, kvôli čomu chcete tipovať na internete, sú live stávky, doporučujeme vám bwin.com, ktorý v tomto odvetví nemá konkurenciu. Ale ak ste skúsenejší užívatelia, nemusíte sa báť ani zahraničných, respektíve cudzojazyčných stávkových kancelárií, odporučiť môžeme napríklad Jetbull.com.

Pokiaľ chcete niečo viac, skúste napríklad betfair.com. Nejde totiž o klasickú stávkovú kanceláriu, ale o burzu. Jednotliví užívatelia si navzájom vypisujú kurzy a tipujú medzi sebou. Bwin.com je povestná tým, že tam možno tipovať na veľké množstvo súťaží vrátane českých tretích futbalových líg ČFL a MSFL. Na druhú stranu zase ponúkajú obvykle horšie kurzy.

Bet-at-home.com je povestná širokou ponukou challengerov a lepšími kurzami. Vysoké kurzy ponúkajú stávkarské burzy, kde si kurzy navzájom vypisujú sami stávkari. Pre Slovákov predstavujú burzy niečo, čomu na prví pohľad nerozumejú, ale postupne sa tento druh tipovania stáva zďaleka najpopulárnejší, pretože ponúka ďaleko najvyššie kurzy. Najvýznamnejšou burzou je Betfair.com. Burzu využívajú ľudia obvykle k sólovým stávkam, tzv. AKO stávky ponúkajú hlavne klasické kancelárie.

Stávkovú kanceláriu môžete vyberať aj podľa bonusu, ktorý obdržíte po registrácií. Prejdite si zoznam jednotlivých kancelárií a nájdite si ten najlepší bonus práve pre vás!


Servis: Pridaj k obľúbeným | Vytlač stránku | Mapa webu

Vždy mě lákalo sázení a když jsem zjistila, že existuje internetové sázení, neváhala jsem ani minutu. Ihned jsem ho vyzkoušela a vyhrála jsem. Vsaďte si i Vy a vyhrajte potěšující obnosy.
You can play your favorite roulette en ligne and video poker online in our amazing casino en linea.